Půjčky 10000 ihned na účet

04.04. 2014 • Půjčky a hypotéky

Oblast nebankovních půjček se neustále rozrůstá a klientům jsou nabízené rozmanité finanční produkty. Ze široké nabídky půjček si vybere každý, ať už hledá cokoliv. Chcete-li si rychle půjčit 10 000 Kč, jsou tu pro vás půjčky 10000 ihned na účet.

O půjčkách 10000 ihned na účet

Půjčky 10000 ihned na účet představují nebankovní půjčky, jejichž hlavní charakteristiku můžete vyčíst z názvu produktu. Jde o jednoduché půjčky na menší sumu peněz, ale zároveň si zakládají na rychlém poskytnutí.

Lidé se dnes mnohdy dostávají do situace, kdy své finanční záležitosti musí řešit rychle. Pokud na to mají dostatečnou finanční rezervu, je to snadné. Horší situace nastává, pokud peníze nemají. S tímto produktem si i tak mohu půjčit. Díky tomu se tak nedostanete do problémových situací, které by vám případně mohly hrozit, kdybyste rychle nezaplatili. Samozřejmě rychlejší vyřízení se často pojí s větší úrokem u půjčky. Proto by vždy měl žadatel uvažovat, co je pro něj prioritou - jestli rychlost či nízký úrok.

Půjčky 10000 ihned na účet poskytují různé společnosti, a proto se liší v některých svých aspektech, zpravidla jsou nastavené tak, aby žádosti o půjčku byly posuzovány automaticky, což celou půjčku urychluje. Samozřejmostí je podání žádosti online.

A proč zrovna částka 10 000 Kč? Samozřejmě najdete na finančním trhu podobné produkty, které jsou na jinou částku a mají stejné nastavení, ovšem 10 000 Kč je často požadovaná suma vhodná na nečekané výdaje v podobě složenek atd. Jde o krátkodobou půjčku.

Výhody půjček 10000 ihned na účet

Mezi hlavní výhody půjček 10000 ihned na účet patří:

• rychlost půjčky: Je to základní parametr této půjčky. Když vám stačí částka 10 000 Kč, ale potřebujete ji co nejdříve, bude vám půjčka 10000 ihned na účet vyhovovat.

• jednoduchá podstata produktu: Má-li být dosaženo rychlosti půjčky, je nutné, aby byla co nejjednodušší a nebylo třeba zbytečných úkonů při jejím vyřizování. Proto má většina poskytovatelů nastavené automatické vyhodnocování žádostí.

• online vyřízení: Tato výhoda rovněž souvisí s rychlým vyřízením půjčky. Pro žadatele je to samozřejmě i pohodlnější. Nebudete ztrácet čas a zároveň si můžete o půjčku požádat v jakoukoliv denní i noční hodinu.

• minimální nároky na žadatele: Půjčka nemá ani další nároky, které by nějak výrazněji snižovaly šanci, že vám bude produkt kladně vyřízený.

• peníze na libovolné účely: Využití peněz z půjčky je vaší soukromou záležitostí.

Nevýhody půjček 10000 ihned na účet

Půjčky 10000 ihned na účet si zakládají na rychlém schválení, a aby této výhodě mohli poskytovatelé dostát, neprověřují bonitu žadatele. Kvůli tomu jim vznikají větší rizika, což si samozřejmě kompenzují vyššími úroky. Snadná dostupnost vás také může dostat do dluhové pasti, pokud dobře nepromyslíte možnosti vašeho splácení. Dejte si také pozor, u koho si půjčku 1000 ihned na účet sjednáváte. Poskytovatelé jsou různě výhodní.

Poskytovatelé půjček 10000 ihned na účet

Uvedeme si tři nebankovní společnosti, které nabízejí půjčky 10000 ihned na účet. Našli byste jich však mnohem více.

Multirent

Multirent poskytuje své půjčky v různých variantách. Můžete si vybrat půjčku od částky 10 000 až 30 000 Kč a dobu splatnosti od 12 do 36 měsíců. Díky různým variantám může být půjčka do velké míry individuální. I tento finanční produkt si zakládá především na rychlém vyřízení.

Půjčky 10000 ihned na účtu jsou určené občanům ČR nad 18 let bez exekuce. Dále předkládáte občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a předpis elektřiny a její úhrady za poslední dva měsíce. O půjčku můžete žádat se spolužadatelem.

Ferratum

Ferratum poskytuje rychlé půjčky 10000 ihned na účet. Pokud nepotřebujete tuto částku, můžete si půjčit i méně. Základní podstatou půjčky je její jednoduchost, která vyřízení urychluje. 

Nebudete muset na půjčku čekat a ani na dlouho její splácení nezatíží váš rozpočet. Splácí se v jedné splátce po 7 až 45 dnech. Za každou půjčku se platí fixní poplatek, nikoliv úrok.

Brio Czech

Brio Czech je nebankovní společností, která vznikla roku 2011. Založili ji lidé, kteří již delší dobu pracovali v oboru, takže věděli, o jaké produkty mají lidé největší zájem.

Společnost přináší půjčku 10000 ihned na účet, ale také si můžete půjčit více, a to až několik milionů korun. Půjčky na menší částky jsou poskytovány velmi rychle. Pro vyřízení produktu nemusíte ručit majetkem ani se nenahlíží do registru dlužníků.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články