Půjčky do 100 000 korun

23.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

V dnešním světě není sto tisíc korun tolik peněz, jako bývalo kdysi, proto si čím dál tím více lidí půjčuje tyto částky. Jenže mnoho lidí neví, kde si peníze půjčit, jakou společnost si vybrat, nebo jaký dostanou úrok a aby nakonec ještě nenaletěli. Nejlepší volbou v dnešní době je půjčovat si takové peníze od bank nebo prověřených institucí/firem, které tyto peníze poskytují. Komerční banka poskytuje půjčky až do výše dvou a půl milionu korun bez zajištění, to znamená, že nemusíte ničím ručit, takže 100 tisíc nebude žádný problém. Komerční banka vám půjčí peníze s dobou splatnosti až 6 let a s úrokovou sazbou 15.9 procenta. Jedná se o hotovostní nebo bezhotovostní úvěr, takže si peníze můžete vybrat za hotové, nebo nechat přeposlat na libovolný účet na vlastní jméno.

Půjčka od Cetelem

Cetelem je známý hlavně z reklamy v televizi, nabízí osobní půjčky, peníze můžete použít na nejrůznější přání, věci, splátky dluhů, nájmů a nebo si za ně můžete něco jen koupit. Úvěry lze získat už od 20 tisíc až do jednoho milionu s úrokem od 6.9 procenta ročně. Poplatky u cetelemu za sjednání jsou nulové a to samé platí i pro vedení úvěru u cetelemu. Na internetových stránkách společnosti cetelem si můžete spočítat, výši půjčky, měsíční splátky a dobu splácení, nebo počet splátek. Cetelem samozdřejmně nabízí i věrnostní program, to znamená že pokud splácíte řádně, můžou vám vrátit až deset splátek. Maximální délka splácení je až 120 měsíců, takže nemusíte spěchat. Sjednat se dá všechno rychle a spolehlivě přes online chat.

Snadná a rychlá Tesco půjčka

Obchodní řetězec Tesco každý zná, tato společnost se už delší dobu zaměřuje i na finanční služby. Je to velmi spolehlivá společnost, Tesco už je tady velmi dlouho.  V tesco finanční služby si lze půjčit už od 20 tisíc korun, jako všude jinde si zde můžete nastavit výše měsíčních splátek a dobu splácení, která může být dlouhá maximálně 84 měsíců. Nebylo by to tesco, kdyby nebyly bonusy, takže půjčky jsou bez poplatků za vyřízení, vedení a pokud předčasně splácíte. Dalším bonusem u tesco finanční služby je 10 tisíc clubcard bodů za vyřízení půjčky a dalších tři sta bodů za řádné splácení každý měsíc, což je dobrá výhoda, protože vaše nákupy v tescu budou o něco levnější. Jako doplňkové služby nabízí tesco finanční služby, pojištění proti neschopnosti splácet, a nebo možnost si splátky odložit, prodloužit či změnit.

Bankovní půjčka od GE Money

GE money bank nabízí službu osobní expres půjčka, tato světová společnost je velmi bezpečná a dobrá volba pro půjčování peněz. GE money bank nabízí půjčky už od 20 tisíc korun. Při půjčce 100 tisíc korun můžete dluh splatit za 24 nebo až za 84 měsíců s tím, že si můžete pojistit proti dvěma druhům neschopnosti splácení. Roční úroková sazba se pohybuje kolem 15 procenta a měsíčně byste platili 2 147 korun při době splatnosti 72 měsíců, což je pro částku sto tisíc solidní a ještě solidnější je snížení úrokové sazby na 10 procent, pokud řádně splácíte. U GE money bank máte peníze po podpisu smlouvy na běžném účtu do pěti minut, tohle ale platí pouze, pokud máte účet u GE moeny bank. Peníze můžete kdykoliv předčasně splatit v plné výši nebo po částech.

Online půjčka Cofidis

Společnost Cofidis zná asi každý z televizní reklamy, primárně se tato společnost zaměřuje na krátkodobé půjčky financí pro osobní účely.  Při půjčce sto tisíc korun od Cofidisu na dobu 72 měsíců budete platit měsíčně 2 201 korun a vaše roční úroková sazba bude činit 17.9 procenta, to znamená, že za 72 měsíců celkem zaplatíte 158 tisíc korun, což je průměrná částka i u konkurenčních úvěrových společností. Podmínky smlouvy jsou velmi jednoduché a jasné, žádné složité papírování a vyřizování při sepisování smlouvy. Po celou dobu splácení máte fixní úrok, takže se není třeba bát, že zaplatíte více peněz. Cofidis se chlubí velmi výhodnými úrokovými sazbami, sjednání a vedení úvěru je zdarma a to samé platí i pro předčasné splácení. Jako všude jinde i u cofidisu se můžete pojistit proti neschopnosti splácení půjčky.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články