Jak získat půjčku bez potvrzení příjmu

18.08. 2017 • Půjčky a hypotéky

Je to velice jednoduché a pohodlné zároveň. Stačí si vybrat jeden z odkazů na této stránce a dále postupovat podle instrukcí. Ty vás navedou na internetový formulář nebo budete moct využít služeb klientské linky, doporučujeme cestu přes vyplněný formulář. V obou případech nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova.

Po absolvování prvního kroku se dozvíte, zda-li a v jaké výši na půjčku bez potvrzení o příjmu dosáhnete. Pokud se pro půjčku skutečně rozhodnete, bude vás v krátké době po odeslání žádosti, kontaktovat pracovník nebankovní společnosti, který s vámi vše do detailu probere a který vám pomůže rozhodnout se pro ideální variantu délky splácení (pamatujte, že kratší doba splácení sice více zatíží váš aktuální rozpočet, ale v konečném důsledku zaplatíte méně; u delší doby splácení je to naopak, splácíte měsíčně méně, zůstává vám tak více volných peněz, ale celkově zaplatíte za úroky více).

Po domluvě s pracovníkem společnosti a finálním oboustranném stvrzení, vám budou zaslány smlouvy k podpisu. Ty pečlivě pročtěte a po podpisu doporučeně zašlete na adresu společnosti. Ta vám po obdržení podepsaných smluv odešle peníze na váš bankovní účet obvykle do 24 hodin (někdy jsou čekací lhůty i kratší, například při osobním předání na pobočce - do 30 minut).

Některé společnosti nabízejí sjednání půjčky online (tedy přes internet). Jak na to?

Nejprve si vyberete částku, kterou potřebujete půjčit. Určíte si délku splácení a pravidelnou výši splátky. Informační systém společnosti vám pak obvykle nabídne nejvýhodnější nabídku.

Poté, co zvolíte pro vás nejvýhodnější tarif půjčky, vyplníte jednoduchý online formulář. Je důležité, abyste ve formuláři uvedli pravdivé údaje a nezapomněli zejména na telefonní číslo, na kterém vás bude kontaktovat pracovník společnosti.

Po projednání detailů půjčky, schválení půjčky, podepsání smlouvy o půjčce, se můžete těšit na částku na vašem bankovním účtu.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky

Doba nutná pro vyřízení půjčky (tedy od prvnotního kontaktu formou vyplnění online formuláře až po odeslání částky na účet) je odlišná podle konkrétních bankovních společností. Nejsou výjimkou půjčky bez registru do 30 minut (tzv. Rychlé půjčky). Některé společnosti vám půjčku vyplatí do 24 hodin, jiné do několika dnů.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články