Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

02.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Znáte alespoň některé nebankovní společnosti, jež působí na českém trhu? I když se o ně nezajímáte, některé z nich znáte z reklam a možná máte stejně jako mnoho Čechů osobní zkušenost. Mezi známé produkty patří půjčka bez doložení příjmu Cetelem.

O společnosti Cetelem

Než si přiblížíme půjčku bez doložení příjmu Cetelem, seznámíme se s jejím poskytovatelem a celkově s nabídkou.

Cetelem je silnou a stabilní nebankovní společností, která u nás funguje více než 15 let. Za tu dobu její produkty prošly vývojem a její nabídky využili mnozí klienti.

Jde o dceřinou společnost francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE. Tato banka poskytuje úvěry již od roku 1953 a své společnosti má ve více než třicet zemích světa.

Společnost se snaží poskytovat půjčky za snadno splnitelných podmínek, ale zároveň klade důraz na zodpovědný přístup k úvěrování. Je součástí několika důležitých asociací. Mezi ně patří Sdružení právnických osob SOLUS, Česká leasingová a finanční asociace, Sdružení pro bankovní karty, MasterCard International či Asociace pro elektronickou komerci.

Produkty společnosti Cetelem

Mezi finanční produkty společnosti Cetelem patří:

• osobní půjčka: Poskytne vám částku od 20 000 až do jednoho milionu Kč na dobu až 10 let. Neplatíte poplatky za sjednání a vedení úvěru ani za mimořádnou splátku či předčasné splacení.

• kreditní karta: Patří mezi nejrozšířenější karty u nás. Nabízí mnoho výhod. Bezúročné období je až 55 dní.

• nákup na splátky: Cetelem spolupracuje s obrovskou sítí prodejců spotřebního zboží. Jej jích více než 4 500, a to včetně e-shopů.

• auto-moto: Účelová půjčka zaměřená na koupi auta. Nepotřebujete ručitele a do výše úvěry 200 000 K si nemusíte sjednávat havarijní pojištění.

• pojištění: Můžete si sjednat různé typy pojištění - pojištění schopnosti splácet, pojištění pro případ zneužití karty, úrazové pojištění, pojištění karty a osobních věcí, pojištění výdajů atd.

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem patří mezi univerzální produkty této nebankovní společnosti. Peníze z ní lze použít na cokoliv a celkově je přizpůsobená tak, aby vyplnila nároky velké části klientů.

Při sjednávání půjčky máte možnost výběru z různých variant podle částky i doby splatnosti. Celkově vám půjčka dává mnohé možnosti.

Půjčky bez doložení příjmů jsou všeobecně oblíbené a stále rozšířenější. Jejich základní znak si zřejmě popisovat nemusíte. Fakt, že žadatelé nemusí předkládat svůj příjem, dělá z půjčky žádaný finanční produkt. Stále více lidí nemůže totiž své příjmy prokázat, protože je nemá, nebo ví, že na jejich základě by jim mohla být půjčka zamítnutá.

Výhody půjčky bez doložení příjmu Cetelem

Mezi hlavní výhody půjčky bez doložení Cetelem patří:

• stabilita společnosti: Vždy je lepší si vzít nebankovní půjčku od známé společnosti s dlouhou působností na našem trhu než oslovit poskytovatele, o kterém jste nikdy neslyšeli.

• snadná dostupnost: U půjček bez doložení příjmu Cetelem se sice kontroluje bonita v rámci zodpovědného úvěrování, ale přesto si sjednáte půjčku za jednodušších podmínek než v bance, zvlášť pokud nechcete dokládat příjem, je pro vás tato půjčka správnou volbou.

• příznivá cena: Nebankovní společnost udržuje příznivé úrokové sazby. Půjčka se vám neprodražuje i díky tomu, že sjednání půjčky, vedení úvěrového účtu, ale i předčasné splacení či mimořádná splátka jsou zdarma.

• možnost pojištění: Cetelem nabízí ke svým finančním produktům různé pojištění. Můžete si ho nastavit podle toho, co vám bude vyhovovat nejvíce.

• pohodlné sjednání: O půjčku bez dokládání příjmu Cetelem žádáte online cestou či telefonicky. Oba způsoby jsou pohodlné.

• peníze na cokoliv: V nabídce Cetelem najdete účelové i neúčelové finanční produkty. Půjčka bez doložení příjmů je neúčelová, tudíž peníze z ní jsou na cokoliv.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články