Půjčka bez doložení příjmu

03.04. 2014 • Půjčky a hypotéky

Poskytovatelé jsou při schvalování půjček různě nároční. Obecně jsou více náročné bankovní půjčky než nebankovní. Ovšem i mezi jednotlivými nebankovními produkty jsou velké rozdíly. Snadno dostupná je především půjčka bez doložení příjmu.

O půjčce bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je finančním produktem, který najdete v nabídce více nebankovních společností. Banky jsou zpravidla na žadatele o půjčku přísnější a doložení o příjmu požadují.

Avšak i u mnohých nebankovních půjček je doložení příjmu jednou ze základních podmínek pro schválení půjčky. Proto si lidé půjčky bez doložení příjmu oblíbili. Mnozí je doložit nemohou, což pro každého nemusí znamenat, že by nebyl schopný půjčku splácet. To by si měl každý rozhodnout sám.

Půjčky bez doložení příjmu jsou zpravidla krátkodobé a poskytují nižší sumu peněz a právě díky tomu je možné, aby jejich poskytovatel mohl nabízet produkty bez složitého prokazování schopnosti splácet.

Výhody půjčky bez doložení příjmu

Lidé se obracejí na půjčku bez doložení příjmu především díky těmto výhodám:

• snadná dostupnost: Většina poskytovatelů chcete potvrzení o příjmu, což je pro hodně lidí překážkou. Půjčky bez doložení příjmu se snaží především poskytovat svůj produkt co nejširší skupině žadatelů, tedy i těm, co mají nepravidelné příjmy, žádné příjmy atd.

• žádná administrativa: Administrativně jsou půjčky bez doložení příjmu nenáročné. Nejenže nedokládáte příjem, ale zpravidla po vás nežádá poskytovatel ani další dokumenty.

• rychlost: Díky tomu, že poskytovatel má na žadatele o půjčku minimální nároky, trvá vyřízení půjčky velmi rychle. Nebudete muset na peníze dlouho čekat, což ocení především všichni, které překvapil nenadálý výdaj, který nesnese odkladu.

• bezúčelovost: Peníze z půjček bez doložení příjmu lze zpravidla použít na libovolné účely, které nedokládáte.

• online sjednání: O půjčku si požádáte prostřednictvím online formuláře. Díky tomu je vyřízení půjčky velmi jednoduché. Nemusíte nikam chodit, a protože je formulář zpravidla velmi intuitivní, zvládne touto cestou o půjčku požádat každý.

Nevýhody půjčky bez doložení příjmu

Výhodnost či nevýhodnost půjčky bez doložení příjmu se odvíjí podle toho, na jakého poskytovatele se obrátíte. Vždy pečlivě zkoumejte nejen úrokovou sazbu poskytovatele, ale i další poplatky, popřípadě celkové reference nebankovní společnosti. Mezi poskytovateli se objevují i neseriózní společnosti.

Půjčky bez doložení příjmu představují větší riziko, že se dostanete do dluhové pasti. Jsou totiž snadněji dostupné a vy sami musíte promyslet, zda jste schopni půjčku splácet. Zvažte proto realisticky své možnosti.

Poskytovatelé půjčky bez doložení příjmu

Poskytovatele půjček bez doložení příjmu najdete mezi mnohými nebankovními poskytovateli. Někteří jsou na trhu úplně neznámí, o některých jste možná slyšeli. Pojďme si přiblížit alespoň tři půjčky a její poskytovatele.

Ferattum

Ferratum je jednou z nebankovních společností, která po vás nebude vyžadovat potvrzení o příjmech. Jde o původně finskou společnost, jež se v zemi svého vzniku stale oblíbenou a díky tomu se rychle rozšířila i do dalších evropských zemí, včetně České republiky.

Nejenže Ferratum nabízí půjčku bez doložení příjmu, ale pojí se také s dalšími specifiky, pro které je mezi poskytovateli oblíbená. Jsou jimi rychlé vyřízení, fixní poplatky místo úroků, krátkodobé půjčky na menší částky atd. Tyto vlastnosti z tohoto produktu dělají výborný produkt pro případy, že vám dojdou peníze před výplatou a chcete půjčit jen menší částku. Proto se také setkáte s označením půjčka před výplatou. Společnost vám půjčí od 1 000 do 10 000 Kč se splatností 7 až 45 dní.

Půjčka 7

Poskytovatelem Půjčky 7 je nebankovní společnost Kontex Trade Internation. Nabízí spotřebitelské úvěry menšího rozsahu, konkrétně v částce od 1 000 do 5 000 Kč na dobu 7 až 28 dní. Tuto dobu lze prodloužit. Patří mezi mikropůjčky, které jsou na finančním trhu stále rozšířenější.

Půjčka bez doložení příjmu od této společnosti nevyžaduje ani jiné formy zkoumání bonity klienta. Nepotřebujete ručitele, ani nedokládáte účel využití peněz.

Díky tomu jsou Půjčky 7 snadno dostupné a rychlé. Obojí mnoho žadatelů o půjčky vyžaduje.

Omega půjčka

Omega půjčka je finančním produktem, jež spadá pod Dollar Finacial Czech Rpeublic. Nabízí rychlou půjčku, tzv. SMS půjčku. Díky tomu, že není nutné dokládat potvrzení o doložení příjmů, se hodí jako studentské půjčky, půjčky pro důchodce či nezaměstnané. Půjčka je rychle vyřízená a využívá se jako půjčka před výplatou, když vám chybí peníze či vás překvapí nenadálý výdaj a do výplaty je ještě daleko.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články