Výrobce kontejnerů

02.02. 2019 • Tipy a rady

Ekonomice a firmám se daří, což je vynikající zpráva. Někdy ale rychlá expanze přináší nečekané problémy. Třeba nedostatek místa, ať už jde o výrobní haly, skladové prostory nebo zázemí pro zaměstnance. To se dá velice elegantně vyřešit.

Pomohoukontejnery, které lze ke stávajícím budovám přistavit. Nebo si můžete pořídit ty, co jsou určené k vestavbě. Naše modulární stavby jsou díky své variabilitě a vynikajícímu řemeslnému zpracování hodně vyhledávané. Pomáhají podnikatelům, velkým společnostem, obcím, školám a školkám. Jejich pořízení vyjde nesrovnatelně levněji, než kdyby se firma stěhovala nebo pouštěla do přestavby objektu.

Obytné kontejnery lze využít jako ubytovací prostory, administrativní budovy, kanceláře, školky, zasedací místnosti, jídelny, společenské prostory či šatny pro zaměstnance. Sanitární kontejnery jsou zase velmi užitečné při jednorázových akcích, což potvrdí pořadatelé koncertů, hudebních festivalů a dalších společenských a kulturních akcí. Výrobou kontejnerů se zabýváme od roku 1993. Kromě České republiky jsme zboží dodali také zákazníkům do Německa, Belgie, Litvy, Nizozemska, do oblasti Skandinávie, ale i Švýcarska, Islandu a dalších zemí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články